log_banner2

Przyjazne miejsce

ze wspaniałą atmosferą

Nasze przedszkole

Tęczowe Przedszkole to miejsce pełne bliskości, ciepła i zrozumienia dla potrzeb dziecka oraz jego rodziców. Jesteśmy rodzinnym przedszkolem na rynku od ponad 10 lat, nasze doświadczenie i wiedza pozwala na podjęcie się kompleksowej oraz profesjonalnej opieki nad dzieckiem. Organizujemy proces edukacji dziecka na każdym etapie jego rozwoju społecznego, fizycznego oraz emocjonalnego.

Nasze przedszkole jest przedszkolem integracyjnym, umożliwiającym włączanie wszystkich dzieci do życia społecznego, przy ich pełnej akceptacji. Dzieci niepełnosprawne mają szansę współdziałania z pełnosprawnymi rówieśnikami, którzy rozumieją swoich kolegów i koleżanki, każdego dnia ucząc się odpowiedzialności, troski i tolerancji. Wszystkie przedszkolaki uczą się również współdziałania.

Wykwalifikowana kadra pedagogiczna umiejętnie realizuje podstawę programową, zwracając szczególną uwagę na indywidualne podejście do każdego dziecka.

Na terenie przedszkola jest plac zabaw wyposażony w zjeżdżalnie, mniejsze i większe piaskownice, drewniane domki i inny sprzęt umożliwiający dzieciom aktywne spędzanie czasu u boku nauczycieli, biorących czynny udział w zabawach. Tuż przy placu znajduje się ogródek, w którym dzieci sadzą kwiaty i warzywa, pielęgnują je i obserwują poszczególne fazy rozwoju, dzięki czemu uczą się poprzez własne działanie. Sam budynek przedszkolny jest niewielki, kameralny, ale posiada wszystkie niezbędne pomieszczenia, które powinny znajdować się w przedszkolu.

Wnętrze przedszkola urządzone jest z myślą o dzieciach, pomieszczenia są odpowiednio dostosowane do grupy wiekowej, przytulne, przypominąjace te znajdujące się w domu. Swoim wyglądem zachęcają dzieci do wejścia i rozpoczęcia zabawy.

Tęczowe Przedszkole to miejsce przyjazne, w którym panuje wspaniała atmosfera.

"Mów dziecku, że jest dobre, że może, że potrafi" J.K.

lat
doświadczenia

dzieci w wieku
od 3 do 6 lat

doświadczonych
specjalistów

sal
dydaktycznych

zadowolonych
absolwentów

Cennik

/ miesiąc

Opinie rodziców

To nie jest „przechowalnia” jak w większości przedszkoli, ale wręcz „drugi dom” dla mojego syna. Uwielbia tam chodzić, Panie robią to co lubią, a nie są tam z przymusu. Znają każde dziecko i otaczają je bardzo ciepłą i troskliwą opieką. Serdecznie polecam.

P. Karolina, mama Alexa

Opinie rodziców

Wszystko Naj… Opieka, Zaangażowanie, Oddane, Ciepło, Edukacja, Miłość… To wszystko jest zapewnione w 100% dzieciom przebywającym w tym przedszkolu. Serdecznie podziękowania dla całej kadry nauczycielskiej i Twórczyni przedszkola Pani Marii Biernat.

P. Anna, mama Ani i Natalii

Profesjonalna bardzo miła kadra. Ciekawe i różnorodne zajęcia dla dzieci. Bardzo smaczne, zdrowe posiłki. Piękny plac zabaw. Moje dzieci bardzo lubią chodzić do tego przedszkola.

P. Karolina,
mama Sophie i Nadii