log_banner2

ze wspaniałą atmosferą

photo_1-og7x61ldjk2t5w4aq2xqs3pfhk3igm044phetron5m

Nasze przedszkole

Tęczowe Przedszkole usytuowane jest z daleka od ulicznego zgiełki, otoczone zielenią. Okolica jest wspaniała i idealna, aby móc bezpiecznie spacerować z dziećmi.

Nasze przedszkole jest przedszkolem integracyjnym, umożliwiającym włączanie wszystkich dzieci do życia społecznego, przy ich pełnej akceptacji. Dzieci niepełnosprawne mają szansę współdziałania z pełnosprawnymi rówieśnikami, którzy rozumieją swoich kolegów i koleżanki, każdego dnia ucząc się odpowiedzialności, troski i tolerancji. Wszystkie przedszkolaki uczą się również współdziałania.

Wykwalifikowana kadra pedagogiczna umiejętnie realizuje podstawę programową, zwracając szczególną uwagę na indywidualne podejście do każdego dziecka.

Na terenie przedszkola jest plac zabaw wyposażony w zjeżdżalnie, mniejsze i większe piaskownice, drewniane domki i inny sprzęt umożliwiający dzieciom aktywne spędzanie czasu u boku nauczycieli, biorących czynny udział w zabawach. Tuż przy placu znajduje się ogródek, w którym dzieci sadzą kwiaty i warzywa, pielęgnują je i obserwują poszczególne fazy rozwoju, dzięki czemu uczą się poprzez własne działanie. Sam budynek przedszkolny jest niewielki, kameralny, ale posiada wszystkie niezbędne pomieszczenia, które powinny znajdować się w przedszkolu.

Wnętrze przedszkola urządzone jest z myślą o dzieciach, pomieszczenia są odpowiednio dostosowane do grupy wiekowej, przytulne, przypominąjace te znajdujące się w domu. Swoim wyglądem zachęcają dzieci do wejścia i rozpoczęcia zabawy.

Tęczowe Przedszkole to miejsce przyjazne, w którym panuje wspaniała atmosfera.

"Mów dziecku, że jest dobre, że może, że potrafi" J.K.

lat
doświadczenia

dzieci w wieku
od 3 do 6 lat

doświadczonych
specjalistów

sal
dydaktycznych

zadowolonych
absolwentów

Cennik

/ miesiąc

• Opieka wykwalifikowanej kadry pedagogicznej
  • Doświadczeni specjaliści: logopeda, psycholog, pedagog, terapeuta SI, fizjoterapeuta
  • Zajęcia dodatkowe w czesnym: rytmika, gimnastyka korekcyjna, kinezjologia edukacyjna,
  • Dwa języki: angielski i niemiecki
  • Wyjścia do teatrów i przedstawienia na miejscu
  • Indywidualne podejście do każdego dziecka
  • Rodzinna atmosfera w małych grupach z podziałem wiekowym

Opinie rodziców

To nie jest “przechowalnia” jak w większości przedszkoli, ale wręcz “drugi dom” dla mojego syna. Uwielbia tam chodzić, Panie robią to co lubią, a nie są tam z przymusu. Znają każde dziecko i otaczają je bardzo ciepłą i troskliwą opieką. Serdecznie polecam.

P. Karolina, mama Alexa

Opinie rodziców

Wszystko Naj… Opieka, Zaangażowanie, Oddane, Ciepło, Edukacja, Miłość… To wszystko jest zapewnione w 100% dzieciom przebywającym w tym przedszkolu. Serdecznie podziękowania dla całej kadry nauczycielskiej i Twórczyni przedszkola Pani Marii Biernat.

P. Anna, mama Ani i Natalii

Profesjonalna bardzo miła kadra. Ciekawe i różnorodne zajęcia dla dzieci. Bardzo smaczne, zdrowe posiłki. Piękny plac zabaw. Moje dzieci bardzo lubią chodzić do tego przedszkola.

P. Karolina,
mama Sophie i Nadii